Tuesday, December 8, 2009

وقتی احمدی نژاد رییس جمهور باشد


خوب شد مدیریت جهان را به احمدی نژاد (که درخواست مدیریت جهان را کرده بود) ندادند وگرنه شیوه مدیریتی احمدی نژادی در دنیا موجب چه شگفتیهای غیر قابل پیش بینی می شد!

احمدی نژاد؛ سند داریم امریکا می خواهد جلوی ظهور حضرت را بگیرد
برگ آسی در بیانات محمود احمدی نژاد در اصفهان است. گروه خبر؛ سایت خبر نوشت احمدی نژاد در جمع خانواده شهدا و ایثارگران استان اصفهان گفته است سند داریم که امریکا می خواهد جلوی ظهور حضرت را بگیرد.احمدی نژاد در این سفر از برنامه ریزی های شرق و غرب برای نابودی ایران سخن گفت و افزود؛ ریگان و وزیر امور خارجه وقت امریکا از بی شعوران عالمند.همچنین به گزارش ایلنا وی در این مراسم به وقایع پس از انتخابات اخیر و نقش رسانه های بیگانه اشاره کرد و افزود؛ در همین انتخابات بلندگوهای دشمن و صدها بلندگوی رنگارنگ از یک نقطه هدایت می شد و به گونه یی جوسازی می کردند که گویی ملت ایران ضعیف شده و نوبت به امتیازگیری آنها رسیده است اما فرزند کوچک شما در اوج نظام استکباری حضور یافت و فریاد زد؛ «شما کور خوانده اید و ملت ایران شما را بر جای خود خواهد نشاند.»احمدی نژاد با بیان اینکه به گفته تحلیلگران سیاسی غرب، جنگ هشت ساله می توانست بیست حکومت را ساقط کند، اظهار داشت؛ آنها در همین حوادث اخیر گفتند به گونه یی برنامه ریزی و مدیریت کرده ایم که قادر است صدها حکومت را ساقط کند.وی با بیان اینکه دشمنی این مستکبران با حق و حقانیت امامت و ولایت است، خاطرنشان کرد؛ کسی که در صراط مستقیم حرکت می کند همواره پیروز است و شکست به او راه ندارد.احمدی نژاد به حضور نیروهای امریکایی در خاک عراق اشاره کرد و گفت؛ درست است که این مستکبران به دنبال نفت و ثروت این کشور هستند، اما در زیر همه اینها یک استدلال برای خود دارند و بر اساس آن عمل می کنند. البته آن را در خبرها افشا نمی کنند. ما اسناد آن را به دست آوردیم که آنها معتقدند یکی از خاندان پیامبر اکرم در این نقطه ظهور کرده و ریشه همه ظالمان عالم را خواهد خشکاند.

آنها همه این نقشه ها را کشیده اند که جلوی ظهور حضرت را بگیرند و می دانند ملت ایران زمینه ساز این حادثه بوده و یاران این حکومت خواهد بود.احمدی نژاد افزود؛ شرق و غرب ما در آتش، در جنوب مان ناوهای دشمن و در شمال ایران شاهد تبلیغات دشمن هستیم و ایران مانند گلستان در وسط آتش است. آنها برنامه ریزی کرده اند ایران را نابود کنند در حالی که همه سیاستگذاران و تحلیلگران برنده واقعی خاورمیانه را ایران می دانند.به گزارش خبر احمدی نژاد با بیان اینکه 30 سال پیش سران غربی هجوم آورده و می خواستند ایران را از جغرافیا محو کنند، گفت؛ ریگان و وزیر امور خارجه وقت امریکا که هر دو از بی شعوران عالم هستند اعلام کرده اند می خواهیم نام ایران را از جغرافیا محو کنیم. باید به آنها بگوییم اولاً خاورمیانه مهم ترین منطقه عالم است و قدرتی که بخواهد سری در سرها بیرون آورد باید به این منطقه بیاید. برخی ها خود را ابرقدرت می دانستند اما در حال حاضر کسی برای آنها تره هم خرد نمی کند.احمدی نژاد افزود؛ می گویند رژیم صهیونیستی با ایران وارد جنگ خواهد شد. رژیم صهیونیستی که سهل است، هفت جد و آباد آنها با متعهدان شان هم جمع شوند هیچ غلطی نمی توانند بکنند. وی با اشاره به نفوذ امریکایی ها قبل از انقلاب در ایران گفت؛ بعد از انقلاب به چنان عزتمندی رسیده ایم که هر کشوری که به دنبال سری در سرها آوردن است به ملت ایران نیازمند است. دلیل آن ایمان به امامت و اعتقاد به غدیر و جاری شدن غدیر در زندگی ملت است.


این سفر حاشیه های جالبی هم داشت. از آن جمله می توان به افتتاح خط مهاری انتقال برق توسط وزیر بهداشت، افتتاح تصفیه خانه فـاضلاب منطقه صنعتی مورچه خورت شهرستان شاهین شهر با حضور وزیر علوم، افتتاح دستگاه جدید علائم حیاتی قلب توسط وزیر دفاع، اظهارنظر وزیر دادگستری درخصوص وضعیت آسفالت و گازرسانی و... اشاره کرد.

منبعآمارهای متناقض مسوولان دولتی درباره تولید

سخنان محمود احمدی نژاد در 10 آذر

کل تولید ما با 40 درصد ظرفیت کار می کند و کارخانه های ما یک شیفتی هستند و وقتی در بازار تقاضا باشد، دوشیفتی می شوند و این یعنی تزریق خون تازه به پیکر اقتصاد کشور. منبع؛ سه شنبه 10 آذر 88، ایرنا؛ خبرگزاری دولت(گفت وگوی زنده تلویزیونی با مردم، بخش هفتم و پایانی)

سخنان علی اکبر محرابیان در 13 آذر

رقم 40 درصدی از عجایب ریاضیات است چون 60 درصد صنعت کشور با ظرفیت 100 درصد فعالیت می کند. چرا اجازه می دهیم عده یی با اغراض خاص، آمارهای دروغ به خورد جامعه دهند؟ جمعه 13 آذر، خبرگزاری ها، نشست فعالان صنعتی اصفهان با وزیر صنایع و معادن

سه روز پس از آنکه محمود احمدی نژاد در برنامه تلویزیونی خود در دفاع از اجرای طرح خود که به هدفمند کردن یارانه ها معروف است، گفت «کل تولید ما با 40 درصد ظرفیت کار می کند و کارخانه های ما یک شیفتی هستند»، علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن در واکنش به این آمار که چند روز بعد از سوی یک نماینده مجلس اعلام شد آن را دروغ و ساخته افراد مغرض عنوان کرد.

علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن، در نشست با فعالان عرصه صنعت و معدن استان اصفهان در واکنش به اظهارنظر نماینده مجلس مبنی بر فعالیت 40 درصد ظرفیت واحدهای صنعتی گفت؛ این رقم از عجایب ریاضیات است چون 60 درصد صنعت کشور با ظرفیت 100 درصد فعالیت می کنند. وی آمار 40 درصد ظرفیت تولید کشور را مربوط به یک تحقیق اتاق بازرگانی ایران در مورد وضعیت 183 واحد تولیدی دانست و گفت؛ چرا اجازه می دهیم عده یی با اغراض خاص آمارهای دروغ به خورد جامعه بدهند. وی خطاب به حضار گفت؛ مراقب باشیم دستی دستی برای خودمان با ایجاد فضا و منفی بافی مشکل ایجاد نکنیم. به گزارش ایلنا، علی اکبر محرابیان افزود؛ فعالیت کارخانجات فولادسازی، سیمان و صنایع آلومینیم کشور با افزایش تولید و استفاده از تمام ظرفیت در حال انجام است و صنایع آلومینیم سازی امسال 22 درصد نسبت به سال گذشته افزایش تولید داشته است. وی 60 درصد ارزش افزوده صنایع کشور را شامل صنایع فولادسازی، سیمان و آلومینیم دانست و گفت؛ از عجایب ریاضی است که 60 درصد ارزش افزوده با ظرفیت 100 درصد مشغول فعالیت است ولی صنایع کل کشور با 40 درصد ظرفیت مشغول فعالیت است. وی اظهار کرد؛ تعداد 80 هزار واحد تولیدی در کشور دارای پروانه و450 هزار واحد بدون پروانه از کارگاه تا کارخانه بزرگ مشغول فعالیت است و نمونه گیری 183 واحد نمی تواند نمایانگر وضعیت کل صنعت کشور باشد. وی اظهار داشت؛ چرخ صنعت کشور در شرایط فعلی خوب می چرخد.

منبع

No comments:

Post a Comment